У вашому кошику немає жодного товару

 

 

 

 


Як дізнатися розмір взуття по довжині стопи

24.02.2013

Можливо, Ви відчуваєте труднощі у визначенні точного розміру Ваших ніг і відповідного розміру взуття.

Ми допоможемо дізнатися Ваш справжній розмір, який Ви можете використовувати при подальших замовленнях в інтернет або роздрібному магазині взуття.
 
Як це зробити самостійно ми розповімо Вам далі.
 
Кращий час для замірів - вечір, після робочого дня, коли Ви відчуваєте невелику фізичну втому і прилив крові до ніг.

Для зняття мірки на рівну підлогу кладуть аркуш чистого паперу. Ви сідаєте на стілець і ставите на чистий аркуш свою праву ногу (в шкарпетці або панчосі). Обведіть стопу самостійно або попросіть когось зробити це за допомогою гостро відточеного твердого олівця. Тримайте олівець злегка під нахилом як можна щільніше до стопи.

                                                      


1. Виміряйте відстань від крайньої точки п'яти до найдовшого пальця Вашої стопи по лінії С (як показано на мал. 2).Напишіть на аркуші: розмір № 1 - (скільки сантиметрів).

2. Щоб визначити повноту стопи, виміряйте обхват між самими виступаючими кісточками внутрішнього і зовнішнього склепінь стопи (відповідно до мал. 1 і 3 - по лінії А). Напишіть на аркуші: розмір № 2 - (скільки сантиметрів).

3. Для індивідуального замовлення взуття необхідно зробити додатковий вимір обхвату прямого підйому стопи (по лінії В, тобто в самому вузькому місці підйому стопи, приблизно на його середині, як показано на рис. 1 і 3). При цьому вимірювальна стрічка повинна щільно охоплювати стопу. Напишіть на аркуші: розмір № 3 - (скільки сантиметрів).

4. Обхват косого перетину стопи по лінії IV, що проходить через згин гомілковостопного суглоба і найбільш опуклу точку п'яти. Напишіть на аркуші: розмір № 4 - (скільки сантиметрів).

5. Обхват перерізу по лінії V, що проходить через найбільш опукле місце щиколотки. Напишіть на аркуші: розмір № 5 - (скільки сантиметрів).

6. Обхват перерізу по лінії VI, що проходить через найбільш вузьке місце гомілки над кісточкою. Напишіть на аркуші: розмір № 6 - (скільки сантиметрів).

7. Обхват перерізу по лінії VII, що проходить через найбільш широке місце гомілки (литковий м'яз). Напишіть на аркуші: розмір № 7 - (скільки сантиметрів).

Аналогічно проведіть вимірювання для Вашої лівої ноги. Для цього використовуйте новий аркуш чистого паперу.

Замір № 1 Ви можете звірити з нашою таблицею розмірів і дізнатися свій розмір взуття за Міжнародним або Європейським стандартами.