У вашому кошику немає жодного товару

 

 

 

 


Індивідуальне пошиття взуття в Україні

Пропонуємо Вам Індивідуальне пошиття взуття в майстерні м.Дніпро, а також якісний ремонт взуття та сумок.
 
Кому може бути цікаве Індивідуальне пошиття взуття? 
 
Індивідуальне пошиття взуття стане вирішенням для Клієнтів, які хочуть отримати ексклюзивне взуття, яку просто немає можливості купити в магазинах нашого міста (побачили на фото або в каталозі). Також Клієнти шукають взуття на повну ногу, взуття на широку ногу. 
 
Взуття виготовляють вручну за індивідуальними мірками, враховуючи всі особливості ніг Клієнта. 
 
Замовлення на індивідуальне пошиття взуття передбачає проведення замірів Ваших ніг в нашій майстерні, або (за домовленістю) на Вашій території (будинок, офіс). 
 
Ви можете запропонувати свою модель взуття (наприклад, вибрати вподобану фотографію в інтернеті) або довірити майстру намалювати ескіз майбутньої пари взуття для Вас. 
 
Враховуючи те, що пошиття взуття виконується під замовлення - вартість кожного конкретного виробу обговорюється індивідуально. 
 
Отже, Ви зібралися замовити індивідуальне пошиття взуття. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами (по телефону або електронною поштою) і домовитися про час і місце проведення замірів в м.Дніпро. 
 
Індивідуальне пошиття взуття виконується протягом 21-30 днів. 
 
Електронну заявку з фотографією моделі взуття для прорахунку вартості індивідуального пошиття просимо надсилати за електронною адресою sale@ecomoda.com.ua 
 
Всі виникаючі питання можна обговорити з менеджером за телефонами: 
 
+38 (050) 738 07 45
+38 (096) 368 88 46