У вашому кошику немає жодного товару

 

 

 

 


Взуття в українському стилі

28.06.2014
Події останніх місяців в Україні показали наскільки важлива єдність і розуміння кожним з нас себе, як частини українського народу, зберігачів української культури і традицій. Українські люди гордо підняли свій національний прапор, стали більше цікавитися своєю культурою і переносити її традиції у свій побут і своє життя. 
Ми все частіше бачимо на вулицях, у транспорті і офісах молодих людей в українських вишиванках. Взагалі, українська культура дуже тісно асоціюється з вишитим народним орнаментом одягом. У свою чергу, інтернет-ательє Ecomoda.com.ua підготувало цілий модельний ряд взуття в українському стилі. Чоботи, туфлі і балетки з елементами вишивки, орнаментом, народними аплікаціями ручної роботи стануть природним доповненням до українських вишиванок. Все взуття шиється з натуральних матеріалів і має яскраво виражений український колорит. 
Зверніть увагу на розділи, де представлене ​​взуття в українському стилі: 
«Жіноче взуття в етнічному стилі» і «Чоловіче етно взуття з вишивкою». 
Також, в нашому інтернет-ательє можна підібрати і замовити сумку в народному українському стилі, яка доповнить і підкреслить Ваш образ - запрошуємо Вас відвідати розділ «Підбір сумки під взуття».