У вашому кошику немає жодного товару

 

 

 

 


найбагатші люди в світі моди

16.08.2012

Найбагатшою людиною в світі моди є Бернар Арно. Його стан оцінюють в 41 мільярд доларів, що також робить його найбагатшою людиною Франції.

Арно, будучи головою ради директорів і генеральним директором групи компаній LVMH, контролює Christian Dior, Louis Vuitton, Marc Jacobs, Fendi, Donna Karan, Bulgari.
 
Друге місце займає Амансіо Ортега, статок якого оцінюють в 31 мільярд доларів.
Ортега стоїть на чолі групи компаній Inditex, якій належать такі відомі в світі моди бренди, як Zara, Massimo Dutti, Bershka. Всього Inditex на даний час належать 5000 бутиків в 77 країнах.
 
На третьому місці розташувався Стефан Перссон, який є власником шведської компанії Hennes and Mauritz (H & M). Перший бутік компанії відкрився ще в 1947 році в Швеції. На даний час H & M належать 2,2 тисячі бутиків в 28 країнах.
 
Француз Франсуа Піно володіє статком 11,5 мільярдів доларів і контрольним пакетом акцій групи компаній PPR (Gucci, Yves Saint Laurent, Puma).
 
Леонардо Дель Вечіо володіє компанією Luxoptica - найбільшим в світі виробником сонцезахисних окулярів (6000 бутиків по всьому світу). Компанії належать бренди Ray-Ban, Persol, Oakley.
Статок Леонардо Дель Вечіо оцінюють в 11 мільярдів доларів.