У вашому кошику немає жодного товару

 

 

 

 


Індивідуальне пошиття взуття на замовлення в Україні

19.03.2012

Чому ми рекомендуємо шити взуття за індивідуальними мірками, а не просто замовляти певний розмір пари, що сподобалася, в інтернет-магазині:

1. Взуття з індивідуально підібраним розміром обов'язково Вам підійде, так як під час шиття враховуються всі особливості Ваших ніжок (довжина стопи, підйом, повнота і т.д.)

2. Відсутня необхідність обміну або повернення взуття, яке тре, тисне і виявилося Вам не за розміром.

Чому ціна на взуття ручної роботи порівняно невисока:

1. Матеріали (натуральна шкіра, конопляна тканина і волокно), які використовуються в процесі створення моделей взуття, мають переважно українське походження.

2. Культура індивідуального шиття взуття не так розвинена, як, наприклад, одягу і ми хочемо залучити найбільш широку аудиторію покупців, показавши, що високоякісне взуття ручної роботи може знаходитися в середній ціновій категорії.

Чому ми говоримо про цінність виробів ручної роботи:

1. У роботу вкладена кропітка праця і творче натхнення майстра.

2. Час очікування (14-20 днів) Вашої пари буде винагороджено відмінним настроєм від почуття володіння якісним, ексклюзивним взуттям і найголовніше - комфортом і зручністю при ходьбі!

3. Це престижно і виділяє Вас з числа звичайних покупців, підкреслюючи Ваш смак і прагнення обирати найкраще з доступного!